Buriama entuziastingų ir energingų savanorių komandą 2024 metų tarptautiniam renginiui įgyvendinti. 2024 m. birželio 27-30 uostamiestis taps didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races 2024“ starto uostu.  

Lenktynių „The Tall Ships Races 2024“ metu planuojama, jog Klaipėdą aplankys apie 100 burlaivių. Didžiuosius burlaivius uostamiestis priims jau penktą kartą. Burlaivių lenktynių flotilę sutikti ir globoti viešnagės Klaipėdoje metu turėtų apie 100 savanorių komanda.

Registruotis kviečiami visi – moksleiviai, studentai, dirbantieji, tėvai, seneliai, kam artima savanorystės idėja. Savanoriauti raginame jaunuolius nuo 14 metų, o viršutinės amžiaus ribos šiai veiklai nėra. Esame atviri jaunimui, šeimoms, brandai bei patirčiai. Svarbiausi kriterijai, kuriuos keliame pretendentams – kalbų mokėjimas ir pozityvus nusiteikimas, nes savanoris tai ir miesto ambasadorius. Norime, kad daugiataučių įgulų narių prisiminimuose apie Klaipėdą išliktų besišypsančių, draugiškų žmonių veidai. Galime garantuoti, kad savanorystė jums padės įgyti naujos ir įdomios patirties, supažindins su įvairiais žmonėmis, šioje veikloje jūs sustiprinsite komandinio darbo įgūdžius bei patirsite neišdildomų įspūdžių.  

Norite paklausti? Rašykite: savanoriai@tallships.lt 

Pildykite savanorių registracijos anketą jau dabar Anketinius reikalavimus atitikę kandidatai bus pakviesti į ateinančius informacinius susitikimus ar mokymų sesijas.

Pateikdamas šią anketą patvirtinu, kad visa mano pateikta informacija yra teisinga.

*Laukus pažymėtus žvaigždute būtina užpildyti.
**Visa Jūsų pateikta informacija bus naudojama tik “The Tall Ships Races 2024” bei kitų VšĮ “Klaipėdos šventės” renginių organizavimo tikslais ir nebus perduoti su šiais renginiais nesusijusiai trečiai šaliai.